21 mai 2016

C. S. Pacat "Captive Prince" (Captive Prince I)

Barnes & Noble leheküljel kirjutatakse raamatu sisututvustuseks järgmist:

Damen is a warrior hero to his people, and the rightful heir to the throne of Akielos. But when his half brother seizes power, Damen is captured, stripped of his identity, and sent to serve the prince of an enemy nation as a pleasure slave.
Beautiful, manipulative, and deadly, his new master, Prince Laurent, epitomizes the worst of the court at Vere. But in the lethal political web of the Veretian court, nothing is as it seems, and when Damen finds himself caught up in a play for the throne, he must work together with Laurent to survive and save his country.
For Damen, there is just one rule: never, ever reveal his true identity. Because the one man Damen needs is the one man who has more reason to hate him than anyone else…

"Captive Prince" on mu käesoleva aasta üks suurimaid ämbrisse astumisi. Ootasin selle lugemist väga, sest Goodreadsis on see raamat saanud ülikõrged hinded ning ka need kasutajad, kelle hinnangut ma tavaliselt arvestan, sest me raamatute maitsed kattuvad, ülistasid seda. Küllap on mu oma viga, et piirdusin vaid ülevalpool kopeeritud sisukirjeldusega ning asja rohkem ei uurinud, Goodreadsis on ju selgelt kirjas: DABWAHA Romance Tournament for Best Romance of the Year & Best Gay/Lesbian/Transgender Romance (2014). Nii, et tegemist on mees-mehega armastusromaaniga, mis on täis vägivalda ning seksi. Sisu polegi mu jaoks suur probleem ning tegelikult on see päris hästi kirjutatud, aga ma tahtsin lugeda hoopis midagi muud kui see, kuidas üks teist vägistab. Olles raamatuga poole peal, arvasin, et loen ka järjed läbi, aga siis jõudsin järeldusele, et ei hooli tegelastest piisavalt. Ootasin midagi fantaasiaromaani laadset, aga seda ma ei saanud ja seepärast ka madal punktiskoor.

eesti keeles: pole ilmunud
saksa keeles: "Der verschollene Prinz"

Goodreadsi hinnang: 1/5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar