25 september 2016

Sherrilyn Kenyon "Fantasy Lover"

"You know, I would date if I could ever find a man worth shaving my legs for." (lk. 6-7)

Grace Alexander on 29 aastane seksiterapeut, kes on vahekorras olnud vaid ühe korra, sedagi neli aastat tagasi. Selgus, et ta esimene Bill oli lihtsalt tõbras, kes sõpradega võistlust pidas, kes kõige enam süütuid tüdrukuid voodisse meelitab. Grace pole tookord juhtunust ikka veel üle saanud ning ei lase endale ühtegi meest lähedale. Ta sõbranna Selena tuleb lagedale hiilgava ideega - tuleb välja kutsuda armuori Julian, kes Grace probleemid hetkega lahendaks. Julian ilmubki, aga nii mehe kui Selena suureks pettumuseks ei võta Grace sugugi vedu. Lõpuks selgub, et see ongi hea, sest vaid siis kui nad kuni järgmise täiskuuni vahekorras pole, õnnestuks Grace'l Julian ta 2000 aastasest vangistusest vabastada.
Lugesin seda raamatut ja üldse Kenyoni Dark-Hunteri sarja esimest korda u. 7-8 aastat tagasi ja need raamatud olid ja on kõigi oma puudujääkidega hea meelelahutus, mida ei tasu liiga tõsiselt võtta. Võite üllatusega mõelda, miks see raamat küll minult nii kõrged punktid sai, tõsi on see, et mulle  Juliani ja Grace üksteisesse armumise lugu meeldis. Siiski ei saa ma jätta märkimata, et antud raamatus on lause, mis mu silmis saab alati peaauhinna kui üks totramaid, mida ma senini paranormal romance'i kategoorias kohanud olen. Iga kord kui loen, saan naerukrambid.

""Shut up, Julian," she said before he wasted any more time,"and show me how the gods meant for a woman to know a man."" (lk. 314)

eesti keeles: pole ilmunud
saksa keeles: "Magie Der Sehnsucht"

Goodreadsi hinnang: 4/5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar